Adam Borys

Adam Borys, Radca Prawny

Kancelaria Radcy Prawnego Adama Borysa działa na rynku usług prawniczych od czerwca 2004 roku, świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

W zależności od potrzeb naszych Klientów, służymy pomocą prawną polegającą na kompleksowej obsłudze prawnej lub udzieleniu pomocy w rozwiązaniu konkretnego problemu prawnego. Zapewniamy w uzgodnieniu z Klientem pomoc prawną w zakresie reprezentacji przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi oraz przed organami administracji. Dbając o kompleksową obsługę realizowanych zadań współpracujemy z biurem rachunkowym, kancelarią notarialną, architektem, biurem przysięgłych tłumaczów językowych a także z innymi kancelariami prawnymi na terenie całego kraju.

Zlecone zadania realizujemy w ścisłej współpracy z Klientem, mając na uwadze prywatność, bezpieczeństwo prawne oraz skuteczność. Świadczenie usług prawnych rozpoczynamy od poznania problemu Klienta oraz jego oczekiwań, dzięki czemu mozemy wybrać najbardziej praktyczne rozwiązanie w danej sytuacji.

Adam Borys 2012, Wszelkie prawa zastrzeżone . Wykonanie PC Help Koszalin | pozycjonowanie